Carina Kozole nieuwe Chief Risk Officer ING Nederland

Carina Kozole nieuwe Chief Risk Officer ING Nederland

07 juli 2025 Banken.nl
Carina Kozole nieuwe Chief Risk Officer ING Nederland

ING Nederland heeft Carina Kozole benoemd tot Chief Risk Officer. Kozole volgt Fabienne Libert op, die met pensioen gaat.

Kozole heeft meer dan twintig jaar ervaring in risicomanagement in de financiële sector, waaronder bij zowel grote zakelijke banken als fintech-ondernemingen.

Zo is momenteel CRO bij N26, waar ze verantwoordelijk is voor de risicostrategie, het beleid en de controles van de bank. Daarnaast heeft ze ook een reeks leidinggevende functies bekleed in Europa, Amerika en Azië bij HypoVereinsbank - UniCredit Bank AG.

In haar nieuwe rol zal Carina het risicoprofiel van ING in Nederland verder versterken.

Fabienne Libert

Toekomstig pensionaris Fabienne Libert startte in 1990 bij ING België als Financieel Controleer. Sindsdien heeft ze tl van leiderschapsrollen in verschillende landen gehad.

“Fabienne speelde een centrale rol bij het vaststellen van Risk COO en Model Risk Management als onderscheidende en strategisch kritische functies binnen de bank”, vertelt ING. “Als CRO voor ING Nederland zette ze zich in voor de versterking van interne analytische capaciteiten, terwijl ze succesvol samenwerkte met de toezichthoudende organen van ING.”

Meer over ING
Profielpagina
ING
ING is een partner van Banken.nl